modele biznesowe zaprojektuj biznes

Modele biznesowe

Modele biznesowe

Fundamentem tej usługi jest nasz autorski, poszerzony szablon modelu biznesowego firmy. Składa się on z 21 powiązanych ze sobą elementów, których ułożenie buduje kompletny model biznesowy przedsiębiorstwa. Dotychczas znane na rynku rozwiązania nam nie wystarczały, ponieważ pokazywały jedynie wycinek obrazu firmy.  Do naszego szablonu dołożyliśmy przykłady ponad 55 modeli biznesowych, aby skuteczniej projektować efektywne rozwiązania w tym zakresie.

szablon modelu biznesowego canvas
Szablon modelu biznesowego

Jak skorzystać?

Konsultacje, warsztaty lub projekty online

W tej opcji warsztaty i konsultacje z w programie Modele biznesowe przeprowadzamy w całości online. Korzystamy przy tym z szeregu narzędzi do zdalnej komunikacji, które pozwalają na angażującą i efektywną pracę nad modelem biznesowym firmy. Konsultacje najlepiej sprawdzają się w opcji 1 na 1 lub jeden prowadzący na 2-3 uczestników. W przypadku warsztatów online największa efektywność jest w grupie do 12 osób.

Konsultacje, warsztaty lub projekty w Twojej firmie

W tej opcji konsultacje, warsztaty lub projekty przeprowadzamy stacjonarnie, w Twojej firmie lub dowolnej sali szkoleniowej. Możliwe są tutaj zarówno mocno indywidualne aktywności w formie pracy 1 na 1, jak i warsztaty dla kilkunastu osób. Szczegóły ustalamy zawsze indywidualnie, a czas i program dopasowujemy do specyfiki Twojej firmy.

Podręcznik modelu biznesowego
Karty innowacji w modelach biznesowych
Tablica do zdalnych warsztatów tworzenia modeli biznesowych

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.