System CRM dla firmy PIPEDRIVE recenzja

Pipedrive CRM – czy to najlepszy system CRM na rynku?

Total
0
Shares

Twórcy Pipedrive wykazali się niezwykłą wizją, projektując CRM, który nie tylko odpowiada na współczesne wyzwania sprzedażowe, ale także efektywnie integruje się z zewnętrznymi aplikacjami i usługami. Oferuje on automatyzacje procesów i personalizację działań na dotąd niespotykaną w takim narzędziu skalę. Ich innowacyjne podejście do systemu CRM, skupiające się na przejrzystej wizualizacji procesu sprzedaży i napędzaniu go automatyzacjami zadań, wdarło się przebojem do firm B2B. Dla wielu z nich stało się kluczowym elementem strategii biznesowej.

System CRM dla firmy PIPEDRIVE

CRM Pipedrive – proces sprzedaży pod pełną kontrolą

Koncepcja twórców Pipedrive zrodziła się z potrzeby stworzenia prostego systemu CRM, który nie tylko ułatwi zarządzanie relacjami z klientami, ale również zrewolucjonizuje sposób, w jaki zespoły sprzedażowe podchodzą do swojego lejka sprzedażowego. Pipedrive został zaprojektowany jako narzędzie, które wizualizuje cały proces sprzedaży, przekształcając poszczególne etapy w konkretne zadania, w drodze do najważniejszego celu – zamknięcia transakcji z powodzeniem.

Dzięki temu narzędziu, handlowcy mogą nie tylko łatwiej identyfikować, na którym etapie procesu znajdują się ich potencjalni klienci, ale także mogą efektywniej zarządzać swoimi działaniami, aby zmaksymalizować swoje szanse sprzedaży. Ta innowacyjna koncepcja znacząco wpłynęła na efektywność zespołów sprzedażowych na całym świecie, czyniąc Pipedrive jednym z najbardziej pożądanych narzędzi na rynku systemów CRM.

W przypadku Pipedrive CRM standardowo dostępny jest 14-dniowy okres próbny. Rejestrując się z naszego linka, możesz uzyskać rozszerzoną bezpłatną 30-dniową wersję próbną (nie jest wymagana karta kredytowa).

Wdrożenie Pipedrive – nasza recenzja

Pipedrive to oprogramowanie do zarządzania szansami sprzedaży, którego twórcy na przestrzeni lat, udostępnili setki materiałów, które znacznie ułatwiają rozpoczęcie pracy z ich narzędziem. Dla osób, które dopiero wchodzą w świat CRM-ów, ilość wiedzy do przyswojenia może wydawać się nieco przytłaczająca – co jest w pełni zrozumiałe. W tym artykule przedstawimy kilka trików, które pomogą Ci zrozumieć główne zależności napędzające ten CRM i spróbujemy przekonać Cię, do skorzystania z okresu próbnego i przetestowania tego CRM na własnej skórze.

Osobiście cenimy Pipedrive za architekturę informacji zaproponowaną przez twórców oraz projekt interfejsu, który na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo przyjazny. Architektura informacji w Pipedrive, w połączeniu z funkcjami takimi jak filtry, widoki, automatyzacje oraz wyskakujące okienka tworzenia nowych aktywności, stanowi rdzeń podstawowej konfiguracji, która umożliwi Ci szybkie osiągnięcie sukcesu z wykorzystaniem tego narzędzia. Jednakże, ilość punktów startowych może początkowo wprowadzać pewien chaos. 

Wdrożenie Pipedrive – od czego zacząć?

Jak wspominaliśmy w poprzednim akapicie, Pipedrive jest prostym systemem CRM. Jednakże, ilość punktów startowych, z którymi użytkownicy mogą się spotkać po zalogowaniu, może być nieco myląca, zwłaszcza dla osób mniej doświadczonych. Zalecane jest, aby już na wstępie zespół sprzedażowy ustalił, iż cały proces sprzedaży będzie prowadzony z poziomu tej samej zakładki. Taka strategia znacznie ułatwi życie zespołowi, szczególnie w początkowej fazie po wdrożeniu Pipedrive w organizacji. Przecież nie chcemy, aby handlowcy tracili swój cenny czas na przeskakiwanie między zakładkami w poszukiwaniu zadań do wykonania.

Skupienie się na zakładce „Działania” (ang. Activities) jest świetnym podejściem. Należy jednak pamiętać, że domyślną stroną docelową, widoczną po zalogowaniu do Pipedrive, jest „Szansa sprzedaży”. Można ją łatwo zmienić, wykonując jedno kliknięcie: Ustawienia -> Preferencje interfejsu -> Domyślna strona docelowa -> Szansa sprzedaży -> Działania.

Dzięki temu, od razu po zalogowaniu, znajdziesz się w zakładce „Działania”, która stanie się Twoim centrum zarządzania aktywnościami sprzedażowymi, które zostały do Ciebie przypisane.

CRM dla firmy PIPEDRIVE

Filozofia twórców Pipedrive opiera się na sprzedaży zorientowanej na aktywność. Koncepcja ta przedstawia się następująco: skupiaj się na wykonywaniu aktywności (mikro), a owoce Twojej pracy (makro) pojawią się bardzo szybko. To właśnie „przeterminowane” zadania stanowią największą bolączkę większości firm B2B i dotyczą użytkowników każdego dostępnego na rynku CRM. Pracując z poziomu zakładki „Działania”, masz pewność, że niczego nie przeoczysz. To właśnie w tym miejscu sprawdzisz wszystkie aktywności, które zostały do Ciebie przypisane.

CRM dla firmy PIPEDRIVE
System CRM dla firmy PIPEDRIVE

Leads vs Deals w Pipedrive

Zrozumienie różnicy między „Leads” (potencjalnymi klientami) a „Deals” (szansami sprzedaży) jest kluczowym elementem, który pozwoli Ci lepiej zarządzać całym procesem sprzedaży. „Leads” to potencjalni klienci, którzy mogą być zainteresowani Twoimi produktami lub usługami, ale jeszcze nie przeszli przez pełny proces kwalifikacji, który uzasadniałby włączenie ich do lejka sprzedażowego jako konkretną szansę sprzedaży. Potencjalni klienci są najczęściej rezultatem Twoich działań marketingowych i pierwszych interakcji z Twoją organizacją, np. zapytań wysłanych przez formularze kontaktowe na stronach www, czy też pochodzących z płatnych kampanii Lead Ads na Facebooku czy LinkedInie.

„Deals”, czyli szanse sprzedaży, reprezentują potencjalnych klientów, którzy przeszli proces kwalifikacji i przedstawiają tematy, w których jesteśmy/powinniśmy być aktywnie zaangażowani w proces sprzedaży. Szanse sprzedaży są przypisywane do konkretnych etapów lejka sprzedażowego, co umożliwia dokładne śledzenie postępów w rozmowach i negocjacjach z klientem. Moment ,,przesunięcia” potencjalnego klienta do zakładki „Szanse sprzedaży” jest bardzo ważnym momentem w cyklu, ponieważ oznacza to, że wyraził już on wystarczające zainteresowanie, by rozpocząć bardziej zaawansowane rozmowy dotyczące zakupu Twojego produktu lub usługi.

Podział ten pozwala na bardziej zorganizowane i ukierunkowane podejście do różnych faz procesu sprzedaży w Pipedrive. Dzięki temu, zespoły sprzedażowe mogą efektywniej zarządzać swoim czasem i zasobami, skupiając się na najbardziej obiecujących potencjalnych klientach i maksymalizując swoje szanse na sukces sprzedażowy.

Zarządzanie Pipedrive CRM przez administratora

Efektywne zarządzanie potencjalnymi klientami w Pipedrive wymaga skupienia na strategicznych odcinkach, które zwiększają szanse na sukces i jednocześnie minimalizują zbędne i powtarzalne czynności. Zamiast tracić czas na przeglądanie widoku lejka transakcji, upewnij się, że dla każdej otwartej szansy sprzedaży zaplanowana jest konkretna aktywność.

Koniecznie zaprojektuj własną, w pełni zautomatyzowaną sieć bezpieczników, która pomoże wyłapywać Ci otwarte szanse sprzedaży bez zaplanowanych działań w przyszłości. Wystarczy do tego ,,wyklikanie” kilku prostych automatyzacji zbudowanych na bazie szablonów dostępnych w panelu Pipedrive (zakładka Automatyzacje).

CRM dla firmy PIPEDRIVE

Korzystaj również z zakładki Spostrzeżenia i znajdujących się tam z łatwo konfigurowalnych dashboardów oraz raportów, a także nie obawiaj się wykorzystania automatyzacji – zarówno tych dostępnych bezpośrednio w Pipedrive, jak i tych, które możesz stworzyć za pomocą zewnętrznych narzędzi, takich jak Zapier czy Integromat.

Wymuszaj również na użytkownikach dodawanie notatek, tak aby w odpowiednich momentach zbierać kluczowe informacje o danych aktywnościach, osobach i organizacjach.

Dodatkowo, zawsze trzymaj przypiętą notatkę przy każdym potencjalnym kliencie oraz szansie sprzedaży, aby Twój zespół zawsze miał szybki dostęp do najważniejszych informacji związanych z danym procesem. Wypracowanie takich nawyków w zespole nie tylko usprawni proces sprzedaży, ale także uczyni zarządzanie szansami sprzedaży bardziej skutecznym i mniej czasochłonnym. Twojej uwadze polecamy również zakładkę Kontakty i analizowanie tzw. Osi czasu kontaktów, z której można wyciągnąć wiele ciekawych wniosków.

Automatyzacja przepływu pracy w Pipedrive CRM

Automatyzacja przepływu pracy w Pipedrive CRM znacząco zwiększa efektywność działań zespołów sprzedażowych. To jasne. Jedną z najbardziej przydatnych funkcji jest automatyczne przypisywanie kontaktów i potencjalnych klientów do określonych osób w zespole (Automatic Assignment), co gwarantuje, że każdy potencjalny klient jest sprawnie obsługiwany przez najbardziej odpowiednią osobę. Jeśli czujesz się na siłach, nie ma najmniejszego problemu, żeby przy pomocy Integromatu, stworzyć automatyzacje, która przypisuje potencjalnych klientów do konkretnego salesa z danego województwa czy miasta.  

Pipedrive umożliwia wykorzystanie pól niestandardowych (Custom Fields) jako wyzwalaczy dla automatyzacji. To potężna funkcjonalność – często niedoceniana! Na przykład, zmiana statusu w polu niestandardowym może automatycznie inicjować tworzenie i planowanie kolejnych działań. Oznacza to, że każda zmiana statusu leada lub aktualizacja informacji na jego koncie może wyzwalać określone sekwencje działań, znacząco usprawniając przepływ pracy i zapewniając, że żadna szansa sprzedażowa nie zostanie zaprzepaszczona.

Funkcjonalność automatyzacji w Pipedrive umożliwia jej ustawienie nie tylko dla siebie, ale i dla innych użytkowników, co jest nieocenione w zarządzaniu całymi zespołami sprzedażowymi. Menadżerowie mogą łatwo konfigurować automatyzacje dla mniej doświadczonych użytkowników, co daje gwarancję, że nawet nowi członkowie zespołu będą pracować efektywnie i zgodnie z ustalonymi procedurami i procesami. To oszczędza czas i przyczynia się do podnoszenia ogólnej jakości pracy zespołu oraz zwiększania szans na sukces sprzedażowy.

Automatyzacja przepływu pracy w Pipedrive to potężne narzędzie, które przekonwertowuje codzienne zadania w bardziej płynne i efektywne procesy, wspierając zarówno pojedynczych handlowców, jak i całe zespoły sprzedażowe, w dążeniu do osiągnięcia ich celów.

Integracje dostępne na Pipedrive Marketplace

Pipedrive Marketplace jest bogatym ekosystemem integracji i dodatków, które znacznie rozszerzają możliwości systemu CRM Pipedrive, umożliwiając firmom dostosowanie go do ich specyficznych procesów i potrzeb. Dostępne integracje pokrywają szeroki wachlarz kategorii, włączając w to automatyzację marketingu, narzędzia wspierające sprzedaż, rozwiązania analityczne, finansowe i wiele innych.

Użytkownicy mogą z łatwością integrować Pipedrive z popularnymi aplikacjami, takimi jak Mailchimp, Slack, Asana, Microsoft Teams, czy DocuSign, co pozwala na stworzenie spójnego środowiska pracy, wspierającego różnorodne aspekty działalności biznesowej.

Marketplace Pipedrive oferuje również dostęp do wielu innych wartościowych narzędzi, jak na przykład Surfe – rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które umożliwia przenoszenie kontaktów bezpośrednio z LinkedIn do Pipedrive. Dzięki takim rozwiązaniom, użytkownicy mogą efektywnie zarządzać swoimi kontaktami i procesami sprzedaży, zwiększając produktywność i skuteczność działań marketingowych i sprzedażowych.

Surfe Linkedin Pipedrive
Surfe Linkedin Pipedrive

Integracje dostępne na Pipedrive Marketplace sprawiają, że Pipedrive jest nie tylko CRM-em, ale całym ekosystemem wspierającym gamę procesów biznesowych, pomagającym firmom osiągać lepsze wyniki w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.

Pipedrive Campaigns

Pipedrive Campaigns jest narzędziem zintegrowanym z systemem CRM Pipedrive, stworzonym do zarządzania kampaniami e-mailowymi. Umożliwia ono użytkownikom projektowanie, wysyłanie i monitorowanie e-maili marketingowych bezpośrednio z platformy Pipedrive. Dzięki tej funkcjonalności, firmy mogą efektywnie komunikować się ze swoimi klientami i potencjalnymi klientami, promując produkty, usługi, oferty specjalne czy aktualności.

Pipedrive Campaigns oferuje zestaw profesjonalnych szablonów e-mailowych, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zaawansowane funkcje segmentacji odbiorców pozwalają na bardziej celowane i personalizowane działania marketingowe. Narzędzie to dostarcza również cennych informacji analitycznych, takich jak wskaźniki otwarć, kliknięć czy rezygnacji z subskrypcji, co pomaga w optymalizacji przyszłych kampanii i zwiększaniu ich skuteczności.

Pipedrive Campaigns jest kluczowym elementem w arsenale narzędzi marketingowych, wspierającym budowanie relacji z klientami i zwiększanie sprzedaży poprzez skuteczne kampanie e-mailowe. To narzędzie umożliwia nie tylko bezpośrednią komunikację z odbiorcami, ale także dokładną analizę efektów przeprowadzonych działań, co jest nieocenione dla strategii marketingowej każdej firmy.

Pipedrive Web Vistors

Pipedrive Web Visitors to dodatek do systemu CRM Pipedrive, który umożliwia firmom identyfikację i analizę użytkowników odwiedzających ich strony internetowe. Dzięki temu narzędziu marketerzy mogą głębiej zrozumieć, jak potencjalni klienci wchodzą w interakcję z ich witrynami, co jest również jest kluczowe dla optymalizacji strategii marketingowych.

Web Visitors oferuje możliwość śledzenia i analizowania ruchu na stronie, w tym identyfikację firm odwiedzających, źródła ruchu, najczęściej odwiedzanych stron oraz czas spędzony na każdej z nich. Integracja Web Visitors z Pipedrive umożliwia automatyczne dodawanie informacji o odwiedzających jako leadów do systemu CRM, gdzie mogą być one dalej kwalifikowane przez zespół sprzedażowy. Dzięki temu procesowi, firmy mogą skuteczniej przekształcać odwiedzających stronę w potencjalnych klientów, zwiększając swoją efektywność sprzedażową.

Pipedrive LeadBooster

Pipedrive LeadBooster to kompleksowy dodatek do systemu CRM Pipedrive, stworzony z myślą o optymalizacji procesu generowania i kwalifikowania potencjalnych klientów. Jest to zestaw narzędzi wspierających firmy w zwiększaniu liczby pozyskanych leadów i poprawie ich jakości, co bezpośrednio przekłada się na efektywniejsze działania sprzedażowe i marketingowe.

W skład LeadBooster wchodzą kluczowe komponenty:

 • Chatbot: Automatyczny chatbot do integracji ze stroną internetową, który prowadzi wstępną rozmowę z odwiedzającymi, kwalifikując użytkowników według ustalonych kryteriów i zbierając istotne informacje nawet poza godzinami pracy zespołu sprzedaży.
 • Live Chat: Pozwala na bezpośrednią komunikację z odwiedzającymi stronę w czasie rzeczywistym, co zwiększa szanse na konwersję dzięki szybkiej odpowiedzi na pytania potencjalnych klientów.
 • Web Forms: Formularze internetowe, które można dostosować i umieścić na stronie internetowej w celu zbierania danych od potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą.
 • Prospector: Narzędzie do wyszukiwania potencjalnych klientów, umożliwiające dostęp do bazy danych firm i osób decyzyjnych. Umożliwia segmentację i targetowanie wyszukiwań, pomagając w identyfikowaniu nowych, wartościowych leadów.

LeadBooster umożliwia automatyzację i usprawnienie wstępnych etapów procesu sprzedażowego, zwiększając jego efektywność i pozwalając zespołowi sprzedażowemu skoncentrować się na najbardziej obiecujących potencjalnych klientach. Narzędzie to jest szczególnie przydatne dla firm, które chcą maksymalizować wykorzystanie swojej strony internetowej i innych kanałów online do generowania wysokiej jakości leadów.

Pipedrive Projects 

Pipedrive Projects to funkcjonalność w systemie CRM Pipedrive, która umożliwia efektywne zarządzanie projektami sprzedażowymi i innymi projektami związanymi z działalnością firmy. Narzędzie to zostało zaprojektowane z myślą o wspieraniu zarządzania zadaniami, harmonogramami oraz zasobami projektów, co ułatwia koordynację pracy zespołów i monitorowanie postępów w realizacji zadań.

Dzięki Pipedrive Projects, użytkownicy mogą tworzyć dedykowane przestrzenie robocze dla poszczególnych projektów, przypisywać członków zespołu, określać zadania i terminy ich realizacji, a także śledzić ich postępy i idące za nimi kamienie milowe. Narzędzie to centralizuje komunikację dotyczącą projektu, umożliwiając gromadzenie wszystkich niezbędnych informacji w jednym miejscu i zapewniając lepszą widoczność dla osób zarządzających projektami i ich uczestników. Poprzez zwiększenie efektywności pracy zespołów, ulepszenie komunikacji i pomoc w realizacji celów projektowych oraz biznesowych, stanowi cenne wsparcie dla każdej firmy.

Aplikacja mobilna Pipedrive

Aplikacja mobilna Pipedrive rewolucjonizuje sposób zarządzania codziennymi zadaniami przez zespoły sprzedażowe, oferując dostęp do kluczowych danych sprzedażowych w dowolnym miejscu i czasie, z poziomu smartfona lub tabletu. Umożliwia handlowcom wizualizację zadań, maksymalizację czasu poświęconego na sprzedaż oraz koncentrację na zadaniach kluczowych dla sukcesu sprzedażowego.

Dzięki intuicyjnym funkcjom, takim jak automatyczne śledzenie połączeń telefonicznych, szybkie tworzenie notatek i łatwa synchronizacja danych, korzystanie z tej aplikacji sprawia, że żadna szansa sprzedażowa nie zostanie przeoczona. Dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android, aplikacja mobilna Pipedrive z marszu stała się nieocenionym wsparciem dla zespołów sprzedażowych, które pracują w terenie. Pomaga im ona efektywnie planować działania, zarządzać lejkiem sprzedażowym i osiągać wyznaczone cele sprzedażowe. 

Ile kosztuje Pipedrive CRM? – cennik Pipedrive 2024

W przypadku Pipedrive standardowo dostępny jest 14-dniowy okres próbny. Rejestrując się z naszego linka, możesz uzyskać rozszerzoną bezpłatną 30-dniową wersję próbną (nie jest wymagana karta kredytowa). Po tym czasie można wybrać jeden z pięciu pakietów z opłatą miesięczną lub roczną:

 • Essential – przy rozliczeniu miesięcznym 24 € / przy rozliczeniu rocznym 14 €
 • Advanced – przy rozliczeniu miesięcznym 39 € / przy rozliczeniu rocznym 29 €
 • Professional – przy rozliczeniu miesięcznym 64 € / przy rozliczeniu rocznym 49 €
 • Power – przy rozliczeniu miesięcznym 79 € / przy rozliczeniu rocznym 64 €
 • Enterprise – przy rozliczeniu miesięcznym 129 € / przy rozliczeniu rocznym 99 €

Aktualny cennik znajdziesz zawsze tutaj.

Strona www Pipedrive: https://www.pipedrive.com/pl/

Pipedrive CRM czyli narzędzie w służbie szefom sprzedaży

Pipedrive CRM to nowoczesny system do zarządzania sprzedażą, który zyskał uznanie wśród liderów sprzedaży na całym świecie dzięki swojej wszechstronności i zdolności do przekształcania codziennych danych sprzedażowych w intuicyjne i interaktywne raporty. Elastyczność tego systemu CRM oraz liczne możliwości integracji z różnymi zewnętrznymi aplikacjami ułatwiają synchronizację i automatyczne śledzenie wszelkich działań sprzedażowych – od e-maili po rozmowy telefoniczne, czyniąc z Pipedrive centralny punkt zarządzania sprzedażą.

Nowoczesne funkcje, takie jak chatboty i formularze internetowe, wspierają generowanie nowych potencjalnych klientów, podczas gdy inteligentne segmentowanie i kwalifikowanie kontaktów znacznie ułatwia proces sprzedaży.

Wprowadzenie asystenta sprzedaży opartego na sztucznej inteligencji, który analizuje zachowania klientów i sugeruje zautomatyzowane działania, znacząco przyspiesza realizację strategii sprzedażowych. Wizualny lejek sprzedaży w Pipedrive umożliwia liderom sprzedaży i ich zespołom na precyzyjne monitorowanie postępów i efektywne zarządzanie cyklem sprzedaży, dostarczając kluczowych wskazówek na każdym etapie transakcji. Dzięki tym możliwościom, Pipedrive CRM staje się nieocenionym narzędziem dla firm, które stawiają na dynamiczny rozwój i skuteczną realizację swoich celów sprzedażowych. 

Pipedrive CRM – najczęściej pojawiające się pytania o Pipedrive

Czym dokładnie jest Pipedrive CRM?

Pipedrive CRM to intuicyjne oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami zaprojektowane z myślą o zwiększeniu efektywności zespołów sprzedażowych. Umożliwia wizualizację lejka sprzedaży, automatyzację powtarzalnych zadań oraz integrację z licznymi innymi narzędziami, wspierając zarządzanie procesem sprzedaży.

Jakie są główne funkcje Pipedrive CRM?

Główne funkcje Pipedrive obejmują:

 • Wizualny lejek sprzedaży: Ułatwia zarządzanie etapami sprzedaży i monitorowanie postępów.
 • Automatyzacja zadań i e-maili: Zmniejsza ilość ręcznej pracy poprzez automatyzowanie powtarzalnych czynności.
 • Szczegółowe raporty i analizy sprzedażowe: Dostarcza wgląd w wyniki i pozwala je raportować oraz optymalizować działania.
 • Zarządzanie kontaktami i organizacjami: Umożliwia efektywne śledzenie i organizację informacji o klientach.
 • Integracja z aplikacjami zewnętrznymi: Rozszerza funkcjonalność Pipedrive poprzez połączenie z narzędziami takimi jak Google Apps, Microsoft Outlook, Zapier, Mailchimp, Slack i innymi.

Dla kogo przeznaczony jest Pipedrive CRM?

Pipedrive jest przeznaczony dla zespołów sprzedażowych, od małych przedsiębiorstw po korporacje, i sprawdza się w różnych branżach oraz modelach sprzedaży.

Czy Pipedrive oferuje integrację z innymi narzędziami?

Dzięki bogatemu zestawowi integracji z różnorodnymi narzędziami i aplikacjami, Pipedrive pozwala na budowanie zintegrowanego ekosystemu narzędzi wspierających procesy biznesowe i sprzedażowe.

Jak zacząć korzystać z Pipedrive CRM?

Aby zacząć korzystać z Pipedrive, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie https://www.pipedrive.com/pl/. Po rejestracji, można rozpocząć konfigurację konta, dostosowywać ustawienia zgodnie z potrzebami zespołu i wdrażać Pipedrive do procesów sprzedażowych. Znajdziesz tam również materiały szkoleniowe i wsparcie supportu, ułatwiające pełne wykorzystanie możliwości platformy.

Ten artykuł będzie rozwijany w przyszłości.

System CRM dla firmy PIPEDRIVE

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na blogu Zaprojektuj Biznes lub za jego pośrednictwem dokonasz zakupu narzędzia, możemy otrzymać prowizję. To jednak nie wpływa na nasze decyzje dotyczące wyboru narzędzi do omówienia i sposobu ich oceny. Zawsze prezentujemy te, które według nas są najciekawsze i zasługują na uwagę. Informacje oraz ceny zamieszczone na blogu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodobać Ci się również
model abonamentowy

Model Abonamentowy – co to jest i na czym polega?

SPIS TREŚCI Hide Na czym polega model abonamentowy?Zalety i wady usług abonamentowychZalety modelu abonamentowegoWady modelu abonamentowegoModel abonamentowy – przykłady wykorzystania w praktyceModel abonamentowy w streamingu treściModel abonamentowy jako oprogramowanie SaaSModel…
View Post