FAQ

Zaprojektuj Biznes to metoda i zestaw narzędzi, które pomagają stworzyć zorientowaną na klientów, zyskowną i sprawnie działającą firmę. Programy, które tutaj znajdziesz w formie szkoleń, warsztatów, konsultacji i projektów wdrożeniowych wykorzystywane są w firmach każdej wielkości. Od osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, poprzez start-upy, mikro i mały firmy, po większe organizacje, które chcą być “zwinne” i klientocentryczne.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tutaj tego, czego szukasz – skontaktuj się ze mną.

Jak można skorzystać z metody i narzędzi Zaprojektuj Biznes

Do wyboru masz dwie metody współpracy: warsztaty lub konsultacje. Dostępne są one zarówno w formule indywidualnej, jak i zespołowej w formie stacjonarnej i online.

W jakich sytuacjach najlepiej sprawdza się metoda Zaprojektuj Biznes?

Klienci zgłaszają się do mnie, kiedy szukają odpowiedzi na wyzwania związane m.in. wprowadzeniem nowego produktu na rynek, potrzebą zdefiniowania nowej strategii firmy, przetestowaniem pomysłu na biznes, opracowaniem nowego modelu biznesowego, diagnozą barier rozwojowych, szukaniem innowacji.

W jakich firmach najlepiej sprawdza się metoda Zaprojektuj Biznes?

Metoda Zaprojektuj Biznes sprawdza się w tych biznesach, dla których ważny jest klient. Do tej pory ten proces wdrażany był w jednoosobowych działalności gospodarczych, u specjalistów wolnych zawodów, w start-upach, mikro i małych firmach oraz większych organizacjach, które szukały proklienckich i “zwinnych” rozwiązań.

Co można wypracować przy okazji metody Zaprojektuj Biznes?

Przy pomocy programó Zaprojektuj Biznes stworzysz strategię biznesową, opracujesz model biznesowy firmy lub innowacje w istniejącym modelu biznesowym; wprowadzisz nowe lub udoskonalisz istniejące produkty i usługi; przetestujesz pomysł na biznes; odkryjesz i wdrożysz innowacje biznesowe; poprawisz efektywność marketingu i sprzedaży, polepszysz procesy i stworzysz dobrze poukładaną firmę.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Najprościej mówiąc – wzmocnienia i poprawy kondycji firmy oraz znalezienie świeży rozwiązań w temacie wyzwania, przed którym stoisz. Do tego świeży know-how, który będzie paliwem dla Twojej firmy na długie lata.

Co otrzymam po konsultacjach Zaprojektuj Biznes?

Po każdym etapie pracy otrzymujesz raport w formie drukowanej lub cyfrowej (ze względu na oszczędność papieru rekomenduję to drugie), który zawiera opis tego, co zostało wykonane oraz rekomendacje i zalecenia dotyczące kolejnego kroku. Na końcu współpracy w Twojej firmie zostaje pełne know-how tego, co wspólnie wypracowaliśmy. Dzięki temu możesz do tego wracać w każdym momencie. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do Twojego indywidualnego konta online, na którym znajduje się wszystko to, co nad czym pracowaliśmy wraz z pakietem narzędzi i innymi niespodziankami.

Prowadzę JDG/mikro firmę. Czy metoda Zaprojektuj Biznes jest dla mnie?

Jak najbardziej tak! Jednym z moich celów jest to, aby właśnie mikro i małe firmy mogły skorzystać z narzędzi, które do tej pory wykorzystywały duże firmy i korporacje. “Małe jest wielkie” – to motto często przyświeca  mi w mojej pracy.

Czy z metody i narzędzi Zaprojektuj Biznes można skorzystać również online?

Tak. Wszystkie programy Zaprojektuj Biznes są przygotowany do tego, aby wykorzystać je również zdalnie. Korzystam przy tym z szeregu narzędzi do komunikacji i współpracy na odległość, zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.

Jak zrobic pierwszy krok?

Po prostu skontaktuj się ze mną. Rozmowa to początek udanej współpracy. Napisz maila na: [email protected] lub wypełnij formularz na tej stronie.

Szybki kontakt

Skontaktuj się w sprawie: diagnozy firmy, opracowania modelu biznesowego, zarządzania produktem i testowania pomysłów.